Перейти до основного вмісту

10 базових вправ. Силова підготовка

Якщо ви шукаєте як покращити свою статуру, збільшити силу  і зменшити надмірну вагу чи вправи , які можуть змінити вашу свідомість чи зміцнити вашу внутрішню силу дані вправи, як найкраще для вас підійдуть. 
Вибрані вправи можна робити скрізь, і вони дозволять вам прогресувати в своїх цілях. Ви можете використовувати їх для збільшення сили і м'язової маси.

10 базових вправи, які дозволять вам підтримувати форму:

1. Підтягування

Освоєння підтягування є метою більшості людей, яку вони ставили перед собою, коли планували йти в тренажерний зал. Чому? На фізіологічному рівні існує не так багато вправ, що зрівняється з відчуттям власної невагомості.

підтягування
Разом з підтягуваннями, віджимання одна з найкращих вправ - де можна стати майстром. І можна отримати швидкий прогрес.

віджиманняОдна з найважливіших вправ. Вправа, яка дозволяє укріпити здатність рухатись. Зменшити негативний вплив гіподинамії.


4.Випади

Остання з 4 базових вправ - це випади. Присідання найкращий спосіб розвинути майстерність, випади дозволять реалізувати отриману майстерність. Випади дозволяють зробити біг більш вільним, крок довшим.

випади


5. Болгарські присідання

Покладіть одну ногу на лавку, перенісши центр ваги на іншу ногу. Починайте присідати, утримуючи положення. Опирайтесь повністю на стопу, для того щоб зменшити навантаження на коліно.

болгарські присідання

6. Випригування

Присядьте, витяніться вперед так як робите віджимання, потім знову в положенні сидячи і далі випригування. Описати важко, краще переглянути зображення.

випригування


7. Спринти

Короткотривалі вправи з високою інтенсивністю.

8. Віджимання стоячи на руках

Доволі складна вправа

віджимання на руках


9. L-sits (не знайшов коректний переклад)

L-sits

L-sits
10. Виходи

Виходи на турніку, кільцях.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Интервальная беговая тренировка

Интервальная беговая тренировка является отличной альтернативой долгим занятиям. Особенно, если у вас никогда не бывает много свободного времени. Как и силовая, беговая интервальная тренировка не отнимет много времени (около 30-35 минут) и при этом выполнит все требующиеся от нее функции: поможет избавиться от лишнего жира, улучшит обмен веществ и укрепит вашу сердечно-сосудистую систему.

Слава Україні!!!

З Днем Незалежності України. зображення з Вікіпедії
Соціальні мережі

Дистанция 2014 года. (World of O)

C 27 ноября по 2 декабря сайт World of O проводит голосование, в поисках лучшей дистанции 2014 года.
Дистанции-кандидаты уже выбраны. Голосование уже на экваторе.