Перейти до основного вмісту

10 правил тренувань. Правило №5

ПРАВИЛО № 5 - МЕНШЕ ТРЕНУЙТЕСЯ У СКЛАДІ ГРУПИ

Немає сумніву, що у групових занять є ряд переваг. Тренування в групі допомагає розвинути навички контролю швидкості, дозволяє отримати практичний досвід, подібний зі змагальним, змушує бігти швидше під час тренування.

Тренування з друзями може мотивувати спортсмена займатися в погану погоду або у випадках, коли ви відчуваєте спокусу відмовитися від тренування і зайнятися іншими справами.

Однак найчастіше заняття в групі змушує вас бігти швидко саме в ті моменти, коли вам найкраще зайнятися повільним і ненапруженим відновлювальним бігом. Іноді, в рамках свого індивідуального плану, вам слід було б пробігти більшу або меншу відстань в порівнянні з рештою групи. Групові вправи часто- густо перетворюються на неструктуровані гонки, причому часто в самий невідповідний для вас час.

Якщо ви збираєтеся бігти з групою під час Базового періоду або Перехідному періоді, то знайдіть групу, що біжить в комфортному для вас темпі. Навесні , коли ви робитимете нарощування інтенсивності , біжіть з групою, що спонукає вас до більш швидкого руху (наприклад, в темпі змаганнь). Часом буває непросто знайти структуровані групи. Можливо, вам буде потрібно організувати свою власну « команду». Ваша мета повинна полягати в тому, щоб навчитися бігати швидше, а не бути перевтомленим.

Вдавайтеся до групових тренувань тільки тоді, коли вони можуть бути для вас корисні. У всіх інших випадках тримайтеся від груп осторонь.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Искусство обучать. Как сделать любое обучение нескучным и эффективным (Краткое собрание цитат)

Интересная книга.
Книга в которой название говорит само за себя.


Джули Дирксен "Искусство обучать. Как сделать любое обучение нескучным и эффективным"

Ограничения, которые мешают нам. Первое ограничение: "Я не могу"

Всем нам знакома такая ситуация:
"К нам приходит интереснешая идея. Мы загораемся ей. Несколько дней мы постоянно думаем о ней. Строим планы. Думаем о том как всё будет красиво и чудесно. Но потом, когда мы начинаем обдумывать её, мы видим много вещей, людей с которыми нам нужно будет столкнуться.

Притча про полный сосуд

Довольно часто встречаемая история. Но при этом она не теряет своей актуальности.

Как-то один мудрец, стоя перед своими учениками, сделал следующее. Он взял большой стеклянный сосуд и наполнил его до краев большими камнями. Проделав это он спросил учеников, полон ли сосуд. Все подтвердили что полон.