Перейти до основного вмісту

10 правил тренувань. Правило №8

ПРАВИЛО №8: ДОВІРЯЙТЕ ТРЕНУВАННЯМ
10 правил спортивної підготовки. Правило 8: Довіряйте тренуванням

Пригальмуйте перед важливим стартом, ви можете показати набагато кращий результат.

Немає нічого гіршого, ніж припускати, що ви рухаєтеся до поставленої мети, а в день змагань відчути, що ви недостатньо готові до цього з фізичної точки зору. 

Мало хто з нас довіряє своїй підготовці, коли настає час вирішальних змагань. Але цей страх повинен бути розпливчастим, викликаним викидом адреналіну. Ви не повинні думати про свою неготовність як про доконаний факт. Для того щоб відчувати довіру до своїх тренувань, вкрай важливо регулярно оцінювати протягом року те, що відбувається з вашим організмом. 

Якщо ви помічаєте, що в тих чи інших аспектах своєї фізичної підготовки не спостерігається поліпшення, якого ви очікували, то можете своєчасно підкорегувати або навіть змінити методи тренувань, причому зробити це задовго до часу, коли вам належить взяти участь в змаганнях. 

Існує безліч способів оцінити досягнутий прогрес з точки зору фізичної підготовки. Якщо ви не до кінця довіряєте методам своїх тренувань, то в міру наближення до змагань будете хвилюватись про те, що тренувались недостатньо і продовжите напружено тренуватись до початку дня змагань.

Часто доводиться бачити спортсменів, які навіть напередодні важливих змагань влаштовують собі тривалі тренування. Тим часом спортсмену потрібно від 10 до 21 дня (залежно від тривалості та складності тренувань) знижених навантажень, щоб «підготувати» своє тіло до майбутніх змагань. 

Пригальмуйте перед важливим стартом, ви можете показати набагато кращий результат.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Искусство обучать. Как сделать любое обучение нескучным и эффективным (Краткое собрание цитат)

Интересная книга.
Книга в которой название говорит само за себя.


Джули Дирксен "Искусство обучать. Как сделать любое обучение нескучным и эффективным"

Ограничения, которые мешают нам. Первое ограничение: "Я не могу"

Всем нам знакома такая ситуация:
"К нам приходит интереснешая идея. Мы загораемся ей. Несколько дней мы постоянно думаем о ней. Строим планы. Думаем о том как всё будет красиво и чудесно. Но потом, когда мы начинаем обдумывать её, мы видим много вещей, людей с которыми нам нужно будет столкнуться.

Притча про полный сосуд

Довольно часто встречаемая история. Но при этом она не теряет своей актуальности.

Как-то один мудрец, стоя перед своими учениками, сделал следующее. Он взял большой стеклянный сосуд и наполнил его до краев большими камнями. Проделав это он спросил учеников, полон ли сосуд. Все подтвердили что полон.