Перейти до основного вмісту

Повчальна історія

Якось Насреддин прочитав в одній книзі, що якщо в людини вузький лоб, а довжина бороди більше двох кулаків, то ця людина – дурень. Він подивився в дзеркало й побачив, що лоб у нього дійсно маленький. Потім взяв у кулак бороду й виявив, що вона значно довша, ніж треба.– Недобре, якщо люди здогадаються, що я дурень, – сказав він собі й вирішив укоротити бороду.

Але ножиців під рукою не було. Тоді Насреддин просто сунув у вогонь кінець бороди. Вона спалахнула й обпалила Насреддину руки. Він прибрав їх і полум'я спалило йому бороду, вуса та сильно обпалило обличчя.

Коли він оправився від опіків, то на полях книги приписав:
"Перевірено на практиці".

Ссилка на оригінал

Кожен, коли читає, думає, що він не настільки дурний, щоб так зробити. Але зізнаймось собі як часто ми робимо дурні помилки, які можна було дуже легко уникнути...???
І можливо ми зможемо змінитись..і не будемо, що раз, перевіряти чи правильно поставлені граблі!!!

Поэтому тренеруйся умнее!

Соціальні мережі

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Искусство обучать. Как сделать любое обучение нескучным и эффективным (Краткое собрание цитат)

Интересная книга.
Книга в которой название говорит само за себя.


Джули Дирксен "Искусство обучать. Как сделать любое обучение нескучным и эффективным"

Ограничения, которые мешают нам. Первое ограничение: "Я не могу"

Всем нам знакома такая ситуация:
"К нам приходит интереснешая идея. Мы загораемся ей. Несколько дней мы постоянно думаем о ней. Строим планы. Думаем о том как всё будет красиво и чудесно. Но потом, когда мы начинаем обдумывать её, мы видим много вещей, людей с которыми нам нужно будет столкнуться.

"Если тебе не хреново, ты делаешь что-то неправильно"

Среди элитных бегунов бытует высказывание: «Если тебе не хреново, ты делаешь что-то неправильно». А вы согласны с этим? Должны ли отличные результаты быть следствием тяжелых физических усилий? Боли.