Перейти до основного вмісту

Повчальна історія

Якось Насреддин прочитав в одній книзі, що якщо в людини вузький лоб, а довжина бороди більше двох кулаків, то ця людина – дурень. Він подивився в дзеркало й побачив, що лоб у нього дійсно маленький. Потім взяв у кулак бороду й виявив, що вона значно довша, ніж треба.– Недобре, якщо люди здогадаються, що я дурень, – сказав він собі й вирішив укоротити бороду.

Але ножиців під рукою не було. Тоді Насреддин просто сунув у вогонь кінець бороди. Вона спалахнула й обпалила Насреддину руки. Він прибрав їх і полум'я спалило йому бороду, вуса та сильно обпалило обличчя.

Коли він оправився від опіків, то на полях книги приписав:
"Перевірено на практиці".

Ссилка на оригінал

Кожен, коли читає, думає, що він не настільки дурний, щоб так зробити. Але зізнаймось собі як часто ми робимо дурні помилки, які можна було дуже легко уникнути...???
І можливо ми зможемо змінитись..і не будемо, що раз, перевіряти чи правильно поставлені граблі!!!

Поэтому тренеруйся умнее!

Соціальні мережі

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Искусство обучать. Как сделать любое обучение нескучным и эффективным (Краткое собрание цитат)

Интересная книга.
Книга в которой название говорит само за себя.


Джули Дирксен "Искусство обучать. Как сделать любое обучение нескучным и эффективным"

Ограничения, которые мешают нам. Первое ограничение: "Я не могу"

Всем нам знакома такая ситуация:
"К нам приходит интереснешая идея. Мы загораемся ей. Несколько дней мы постоянно думаем о ней. Строим планы. Думаем о том как всё будет красиво и чудесно. Но потом, когда мы начинаем обдумывать её, мы видим много вещей, людей с которыми нам нужно будет столкнуться.

Притча про полный сосуд

Довольно часто встречаемая история. Но при этом она не теряет своей актуальности.

Как-то один мудрец, стоя перед своими учениками, сделал следующее. Он взял большой стеклянный сосуд и наполнил его до краев большими камнями. Проделав это он спросил учеников, полон ли сосуд. Все подтвердили что полон.